Autor publikacji
Virtual Patriot - Administrator

src

Data publikacji
Ostatnio edytowano

Występowanie atrybutu src

Atrybut src można dodać do następujących elementów HTML:

Atrybut src oraz element audio

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem audio pozwala nam określić adres zasobu internetowego, który chcemy, aby był reprezentowany przez dany element audio.

Atrybut src oraz element embed

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem embed pozwala nam określić adres zasobu internetowego, który chcemy, aby był reprezentowany przez dany element embed.

Atrybut src oraz element iframe

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem iframe pozwala nam określić adres zasobu internetowego, który chcemy, aby został wczytany do zagnieżdżonego kontekstu przeglądarki internetowej reprezentowanego przez dany element iframe.

Atrybut src oraz element img

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem img pozwala nam określić adres obrazka, który chcemy, aby był reprezentowany przez dany element img.

Atrybut src oraz element input

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem input pozwala nam określić adres obrazka, który chcemy, aby był reprezentowany przez dany element input.

Atrybut src oraz element script

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem script pozwala nam określić adres zasobu internetowego, który chcemy, aby był reprezentowany przez dany element script.

Atrybut src oraz element source

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem source pozwala nam określić adres zasobu internetowego, który chcemy, aby był reprezentowany przez dany element source.

Atrybut src oraz element track

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem track pozwala nam określić adres zasobu internetowego, który chcemy, aby był reprezentowany przez dany element track.

Atrybut src oraz element video

Atrybut src wykorzystany wraz z elementem video pozwala nam określić adres zasobu internetowego, który chcemy, aby był reprezentowany przez dany element video.

Interpretacja atrybutu src

Firefox

tak

Google Chrome

tak

Safari

tak

Opera

tak

Internet Explorer

tak

Edge

tak