Autor publikacji
Virtual Patriot - Administrator

crossorigin

Data publikacji
Ostatnio edytowano

Występowanie atrybutu crossorigin

Atrybut crossorigin można dodać do następujących elementów HTML:

Atrybut crossorigin oraz element audio

Atrybut crossorigin wykorzystany wraz z elementem audio pozwala nam określić, w jaki sposób dany element audio reprezentujący zasób internetowy ma reagować na mechanizm umożliwiający wymienianie się zasobami internetowymi pomiędzy serwerami znajdującymi się w różnych domenach (tzw. CORS, czyli Cross-Origin Resource Sharing).

Atrybut crossorigin oraz element img

Atrybut crossorigin wykorzystany wraz z elementem img pozwala nam określić, w jaki sposób dany element img reprezentujący zasób internetowy ma reagować na mechanizm umożliwiający wymienianie się zasobami internetowymi pomiędzy serwerami znajdującymi się w różnych domenach (tzw. CORS, czyli Cross-Origin Resource Sharing).

Atrybut crossorigin oraz element script

Atrybut crossorigin wykorzystany wraz z elementem script pozwala nam określić, w jaki sposób dany element script reprezentujący zasób internetowy ma reagować na mechanizm umożliwiający wymienianie się zasobami internetowymi pomiędzy serwerami znajdującymi się w różnych domenach (tzw. CORS, czyli Cross-Origin Resource Sharing).

Atrybut crossorigin oraz element video

Atrybut crossorigin wykorzystany wraz z elementem video pozwala nam określić, w jaki sposób dany element video reprezentujący zasób internetowy ma reagować na mechanizm umożliwiający wymienianie się zasobami internetowymi pomiędzy serwerami znajdującymi się w różnych domenach (tzw. CORS, czyli Cross-Origin Resource Sharing).

Interpretacja atrybutu crossorigin

Firefox

tak

Google Chrome

tak

Safari

tak

Opera

tak

Internet Explorer

tak, lecz od wersji 11

Edge

tak

Zobacz więcej informacji o interpretacji atrybutu .